JT Slayt Gösterisi modülü resimleri yüklüyor. Lütfen bekleyiniz...
100 Altın İnsanAtlas Online1 FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN SENDE 1 ADIM AT !
26 NİSAN 2018
Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

DESTEK

Bize destek olmak için tıklayın...

WEB FORUM

Foruma giriş yapmak için tıklayın...

    
JT Slayt Gösterisi modülü resimleri yüklüyor. Lütfen bekleyiniz...
Hawking'den Mesaj Var!Dünya Engelliler Gününde Sosyal EngellilerDMD ve SMA Hakkında Yeni Gelişmeler (Aralık 2016)Unicef'in STK'lılarla Toplantısı GerçekleştirildiKASDER Erken Yılbaşı Kutlaması
JT Slayt Gösterisi modülü resimleri yüklüyor. Lütfen bekleyiniz...
Kas Hastalarına ve KamuoyunaÜye ve Gönül Dostlarımızın Dikkatine!Bir Farkındalık ve Yardım Projesi1 FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN SENDE 1 ADIM AT!Yarışmamızın Ödül Törenine Bekliyoruz
JT Slayt Gösterisi modülü resimleri yüklüyor. Lütfen bekleyiniz...
Fizyoterapi HizmetlerimizEl Becerileri EdindirmeUlaşım DesteğiOnline Psikoloji DesteğiDerneğimiz Uluslararası KongrelerdeMesleki RehabilitasyonEvde Bakım Hizmetleri Sosyal EtkinliklerSosyal Hizmet Desteği

3. Ulusal Geleneksel Resim Yarışmamız Sonuçlandı

2018-ResimYarışması

2017- 2018 Eğitim Öğretim yılı döneminde Türkiye Kas Hastalıkları Derneği tarafından düzenlenen
3. Ulusal Geleneksel ''Engelsiz Bir Dünya İçin'' Resim Yarışmamız sonuçlandı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın onay ve desteği ile bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz ulusal ilkokul, ortaokul, liseler arası “Engelsiz Bir Dünya İçin” Resim Yarışmasının duyurusu, bakanlık tarafından şartnameye uygun olarak tüm Türkiye’de yapılmıştır.

 

İlk, orta ve liseler arası yapılan yarışmamıza göstermiş olduğu ilgi için öğrenci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz.
Elimize 1.145 (bin yüz kırk beş) resim ulaşmış, bu resimler “Akademililer Sanat Merkezi”nden içlerinde akademisyenlerinde bulunduğu 12 ressam tarafından değerlendirilmiştir. 

 Bu yıl ki yarışmamızda dereceye girenlerin isim listesi ve resimleri aşağıdaki gibidir.
*Boya seti kazananların isim listesi aşağıda yayınlanmıştır.

 

İLKOKUL
1.si – Dide Atik – Bilim Sanat Merkezi – Elazığ
2.si – Elif İnci Keskin – Uşak Bilim ve Sanat Merkezi – Uşak
3.sü – Cemre Akkuş – Başöğretmen Atatürk İlkokulu 2.sınıf – İzmir

ORTAOKUL
1.si – Ebru Bakır – 60. Yıl Ortaokulu 8.sınıf – Antalya
2.si – Bejan Özcan – Dr. Güngör Özbek Ortaokulu 7.sınıf – İzmir
3.sü – Çağın Akay Yazıcı – Atatürk Ortaokulu 6.sınıf – Samsun

LİSE
1.si – Zeynep Talaz – Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi 9. sınıf – Balıkesir
2.si – Asya İrem Zeren – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi 12.sınıf- Trabzon
3.sü – Meryem Söylemez – Gülşen Batar Anadolu Lisesi 12.sınıf – Gaziantep

 

 

BOYA SETİ KAZANANLARIN İSİMLERİ

 

SINIF AD SOYAD OKUL ŞEHİR
1 NİSAN AYMAN FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İÖO                           İSTANBUL
1 ALYA AKYAR                   ''   ''
1 NEHİR SEVİNÇ Ö.NİLÜFER YÖNDER OKULLARI                        BURSA
1 SELİN ÇELİK Ö.ISPARTAKULE IŞIK OKULLARI                        İSTANBUL
1 İZMİR KARATARAKLI MEV Ö.İZMİR OKULLARI                                    İZMİR
1 İPEK DEMİROĞLU Ö.NİLÜFER YÖNDER OKULLARI                         BURSA
1 ÜLKÜ MEYRA AKIN FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İÖO                           İSTANBUL
1 KUZEY PARLAK AKBÜK NURULLAH KOCABIYIK İO.                  DİDİM
1 BEGÜM SAVAŞ Ö.NİLÜFER YÖNDER OKULLARI                         BURSA
1 BERFİN SU ERGEN Ö.NİLÜFER YÖNDER OKULLARI                         BURSA
2 EYLÜL ŞENEL PMC DEMİR GÜREŞ İÖO                                    URLA
2 KÜBRA BİRİNCİ KUTLUKENT 80.YIL İÖO                                     SAMSUN
2 CAN SAİT ÖZBUDUN FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU                  İSTANBUL
2 AYŞENUR MALKOÇ KUTLUKENT 80.YIL İÖO                                      SAMSUN
2 HÜMEYRA DİNÇ İBNİ SİNA İLK OKULU                                        İSTANBUL
2 İZEL MİNA KILIÇ BEYOĞLU NAMIK KEMAL İLKOKULU                 İSTANBUL
2 BEGÜM ÖZDEMİR ÖZEL KOCATÜRK İLKOKULU                                    İZMİR    
3 DURU KELEŞ ALİ ERENTÜRK İLKÖĞRETİM OKULU                  İZMİR
3 ALTAY ŞENGÖR ŞEHİT KOMANDO ER FATİH ÖZCAN İLOKULU       İZMİR   
3 ELİF ARSLAN UŞAK BİLİM VE SANAT MERKEZİ                        UŞAK
3 BEREN OFLAS 80.YIL BETON TAŞ İLKOKULU                              İZMİR  
3 N.DİLA HÜSEYİNOĞLU CİHANGİR İÖO.ATAKENT                                  İSTANBUL
3 HALENUR SEZGİN YUNUS EMRE İÖO                                            ÜNYE
3 YAĞMUR ELA SAYIN TED KOLEJİ                                                        TRABZON
3 ECEM NİSA VARLIGÜN EMLAK KONUT İÖO                                          KOCAELİ
3 ELİF YILDIRIM SAPANCA İÖO                                                    SAKARYA
3 EFNA BEĞEN Ö.ANKARA BİLTEK KOLEJİ                                  ANKARA
3 N.YAĞMUR BAĞATIR Ö.KENT İÖO.                                                      İZMİR
4 BETÜL KARATAY Ö.YUNUS KOLEJİ                                                İZMİR
4 ZEYNEP TAKAZ ORTAHİSAR TEMEL Y.Ç.                                    TRABZON
4 İLAYDA YAŞAR 80.YIL BETON TAŞ İLKOKULU                           İZMİR 
4 İREM KABA YAHYA KEMAL İLKOKULU                                  K.MARAŞ
4 PERİ İREM KURT TEVFİK İLERİ İLKOKULU                                     İSTANBUL
4 AZRA DERİN GÖLCÜK BARBAROS İLKOKULU                         KOCAELİ
4 ADA ELDİNA    ÖĞRETMEN KUBİLAY ORTA OKULU                 ANKARA
4 SAHRA KARADOĞAN MURADİYE İLKOKULU                                        BURSA
4 DENİZ İŞERİ AHMET RAGIP ÜZÜMCÜ İLKOKULU                  İZMİR
4 ŞİİR ŞÜKRAN DİNAR SAMSUN DOĞA KOLEJİ                                      SAMSUN
5 SILA SU SÖNMEZOCAK ÖZEL EDİRNE BAHÇEŞEHİR O.O                        EDİRNE
5 DEFNE SAMTAŞ ÖZEL ON ADIM EĞİTİM BİLİMLERİ                    İSTANBUL
5 LEYAN ERDOĞAN   REYHANLI O.O                                                   HATAY
5 ZEYNEP SEVİNÇ NİZAM KAFASU A.İ.H.L                                      BURSA
5 BUKET SEVİMLİ KILIÇASLAN İLKOKULU                                     İZMİR
5 EGEHAN KOÇAK ÖĞRETMEN KUBİLAY ORTA OKULU                  ANKARA
5 EYLÜL BEKTAŞ ÖZEL BİLFEN KOLEJİ                                           İZMİR
5 CEYLİN TÖZ ÖZEL ZÜBEYDE HANIM O.O                             İZMİR
5 EGE YAMAN  KEMAL BERKANT O.O                                         İSTANBUL
5 RUBİN KORO  GÜVERCİN TEPE O.O                                         İSTANBUL
6 BERAT GÖZÜM NECİP FAZIL KISAKÜREK O.O                              ESKİŞEHİR
6 İDİL AŞIK AYŞE AHMET ATMACA O.O                                ANTALYA
6 SEVGİ CANKURT GÜVERCİN TEPE O.O                                         İSTANBUL
6 MERYEM KILIÇ PROFİLO MARİNA O.O                                        BODRUM
6 DİCLE KUCAM TOKİ ERDEM BEYAZIT O.O                                 İSTANBUL
6 DURU KOZAN ÖĞRETMEN KUBİLAY ORTA OKULU                   ANKARA
6 ELİF SEZEN BİLSEM                                                               ANTALYA
6 BURCU YILMAZ SALİHLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI O.O             MANİSA
6 HÜDANUR TOPÇU (BELİRTİLMEMİŞTİR)  
6 ELİF BAYIR GÜZELYALI İ.Ö.O                                                  İZMİR
7 SUDE GÜL  ÇİFTCİ DENİZCİLER GÜBRETAŞ O.O                                 İSKENDERUN 
7 HAYRUNİSA DEMİR ATAKUM ÖZEL İSABET O.O                                  SAMSUN
7 MERVE ÖZTÜRK ŞEHİT PİLOT MUZAFFER ERDÖNMEZ O.O           İSTANBUL
7 EMİNE ÖZGÜLER KILIÇARSLAN O.O                                                 SAMSUN
7 ZEHRANUR DOĞAN KILIÇARSLAN O.O                                                 SAMSUN
7 CEREN MEMİŞ EREN ŞAHİN ERONAT O.O                                   İZMİR
7 SUDE SEÇGİN KILIÇARSLAN O.O                                                  SAMSUN
7 ZUHAL KANDEMİR EKREM BAŞER O.O                                                DENİZLİ
7 NEHİR ÜRETMEN  ÖZEL İZMİR SEV İ.Ö.O                                          İZMİR
7 BENGİ MUTLU ASİL NADİR İ.Ö.O                                                  İZMİR
8 ELİF DOĞAN HOCA İLYAS O.O                                                    BURSA
8 MİRAÇ AKSOY SABİHA HANIM O.O                                               SAKARYA
8 MELİSA AKAR SAİNT JOSEPH EĞİTİM VAKFI                                İSTANBUL
8 ASLI ÇELİK İBRAHİM POLAT O.O                                             ERZURUM
8 MÜSEMMA YILMAZ ESENYURT ÖZEL ÇINAR KOLEJİ                            İSTANBUL
8 CEYLİN SAĞLAM  ÖZEL NAZİLLİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ                        AYDIN
8 KUBİLAY KALKAN ÖZEL ORTACA FİNAL O.O                                      MUĞLA
8 NUREFŞAN KAYMAK ŞH.PROF. DR.İLHAN VARANK SANAT MER.           BALIKESİR
8 DİLA SULTAN ÖZ ATSO GÜZEL SANATLAR LİSESİ                               ANTALYA
9 HATİCE MARİA VEBER ÜSKÜDAR ÇAĞRIBEY ANADOLU LİS.                     İSTANBUL
9 EMİNE CAYMAZ ZEYNEP SALİH ALP MESLEKİ ANADOLU LİS.            ANKARA
9 FATİH SÜMER İSMET AKTAR MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİS.          İSTANBUL
9 ELİF KAYA AHMET YAKUPOĞLU GÜZ.SAN. LİS.                         KÜTAHYA
9 GÖKÇE GÜMÜŞ TUĞLACILAR ANADOLU LİS.                               TEKİRDAĞ
9 FURKAN YILMAZ EŞREF PAŞA ANADOLU LİS.                                       İZMİR  
9 ESRANUR EFİLOĞLU (BELİRTİLMEMİŞTİR)  
9 GÜZİDE SUDE ÖZDEMİR SIRRI YILCALI ANADOLU LİS.                   BALIKESİR
10 ENES CAN ERBAŞ NİZAM KARASU A.İ.H.L                         BURSA
10 NURSENA ÇAKIR HACI ZEHRA AKKOÇ KIZ ANADOLU LİS.                 SAKARYA
10 NİSA ALKAN MEVLANA MESLEK VE TEKNİK ANA.LİS                   İSTANBUL
10 SENA BEKİRBEŞOĞLU ORHAN ŞAİK GÖKYAY GÜZ.SAN. LİS.     KASTAMONU 
10 KAAN BERK ŞENER İNÖNÜ ANADOLU LİS.                       İZMİR
10 BERFİN KILIÇ ASİL NADİR İ.Ö.O                                                   İZMİR
10 MELİS TOPSAKAL ASİL NADİR İ.Ö.O                                                İZMİR
10 ÖZNUR HASANOĞLU ORHAN ŞAİK GÖKYAY GÜZ SAN LİS.                       KASTAMONU 
10 İREM KAÇAR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİS.                   KASTAMONU
10 DİLAN GEZERLER ŞEHİT RECEP BÜYÜK OKULU                                    İSTANBUL 
11 CEREN YALÇIN YÜCEL BORU FEN LİS.                                            KOCAELİ
11 NİHAL EVRAM AKÇAABAT GÜZEL SANATLAR LİS.                         TRABZON
11 NİHAL AKYOL MALTEPE KIZ İ.H.L                                                İSTANBUL
11 HASRET ÇINAR MEVLANA MESLEK VE TEKNİK ANA.LİS                  İSTANBUL
11 TÜLAY AKBULUT HEYBELİ ADA ANADOLU LİS.                                 İSTANBUL
11 MELİKE İREM ÜNGÖREN ABDURRAHMAN PAŞA LİS.                                    KASTAMONU
12 İREM NUR YÜCE ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK A.LİS                   İSTANBUL
12 SEMANUR ERBAŞ ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK A.LİS                      İSTANBUL
12 EDANUR BULUT DÜZCE GÜZEL SANATLAR LİS.                              DÜZCE
12 MAKBULE HASIR ASİL NADİR ANADOLU LİS.                                    İZMİR
12 BERKE FUAT KELAHMET ŞEMSETTİN MURSAL OĞLU AND.LİS      HATAY



Karakter Boyutu

100altininsan

ANKET

Engelliler, engelliliğe dayalı ayrımcılığa maruz kalıyor mu?
 

AJANDA

Gecen ay Nisan 2018 Gelecek ay
P S C P C C P
week 13 1
week 14 2 3 4 5 6 7 8
week 15 9 10 11 12 13 14 15
week 16 16 17 18 19 20 21 22
week 17 23 24 25 26 27 28 29
week 18 30

kasder-canliyayin