23 NİSAN’DA SAHNE ÇOCUKLARIN!

Her çocuğun kendine has, diğerlerinden farklı bir potansiyeli vardır ve bu potansiyelin açığa çıkmasının önündeki engeller kaldırılmalıdır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda tüm kas hastası çocukların seslerini yükseltiyoruz.

Çocukların kendilerini ve anlatmak istediklerini ifade ettikleri resimleri, fotoğrafları ya da videoları (1 dakikalık) sosyal medyadan 23 Nisan günü biz KASDER ile paylaşın, çocuklarımızın seslerini hep birlikte yükseltelim!

Bunun için yapmanız gereken paylaşımlarınıza aşağıda yer alan dernek hesaplarımızı etiketlemeniz. Böylelikle sizlerden report edebileceğiz.

Facebook   : @kasdernek
Twitter       : @KasDernek
İnstagram  : @kasdernek

İnstagramda ve Twitter  profiliniz gizliyse DM’den yollamayı unutmayın (yoksa göremeyiz.)

@kasdernek #kasderçocukbayramı #kasder23nisan #KASDERinÇOCUKLARI #kasderçocuk #HerÇocuk1Çiçektir #bütünçocuklarçiçektir #KasderÇiçekleniyor #23Nisan #23NisanÇocukBayramı #ulusalegemenlikveçocukbayramı #kasder #kasdernek #türkiyekashastalıklarıderneği #birliktebaşarabiliriz #23NisandaSahneÇocukların

Sevgili takipçilerimiz 23 Nisan günü yukarıda bulunan etiketler ile yayınladığımız resim, fotoğraf ve videoları sosyal medyada paylaşarak bu güzel etkinliğimize destek olabilirseniz çok mutlu oluruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun!