100 Altın İnsan Projesi

100 Altın İnsan Projesi nedir?
100 Altın İnsan; tedavisi mümkün olmayan kas hastalarının yaşam standartını yükseltmek için kurulmuş Türkiye Kas Hastalıkları Derneği yönetiminin omuzlarındaki yükü altın kalpli insanlarla paylaşma projesidir.

Neden ihtiyaç duyuldu?
100 Altın İnsan Projesi ile KASDER’in ihtiyacı olan bütçenin yardımseverlerle sağlanması hedefleniyor.

Nasıl hayat bulacak?
Hayata tutunma ve daha kaliteli bir yaşama sahip olma mücadelesinde kas hastalarına sevgi ve saygı besleyen; hayatı maddi ilişkiler dışında sevmekten, anlamaktan ve dokunmaktan yana da yorumlayabilen en az 100 altın kalpli insanın desteğiyle proje hayat bulacaktır.

Nasıl uygulanacak?
100 Altın İnsan Projesi, 100 kişinin her yıl  yılda bir defa KASDER’e 1.000 TL (Bin Türk Lirası) bağış yapmasıyla başlayacaktır. Bağışların toplam tutarı, yapılan hesaplara göre, derneğin ihtiyaç duyduğu yıllık ortalama bütçeyi sağlayacaktır. Bu şekilde dernek, zorunlu faaliyet giderlerine konu olan bütçeyi düzenli olarak sağlayabilecektir.

 Katılım nasıl olacak?
100 Altın İnsan Projesi’ne dahil olmak isteyenler, taleplerini KASDER’e ilettiklerinde, kendilerine üzerilerinde isimleri yazılı “100 Altın İnsan Katılım Belgesi” verilecektir. Yılda bir defa 1.000 TL ödeme şekli konusunda bilgi alınarak, ilk yıl ödemesinin tahsiliyle projeye dahil olunacaktır.

 Projeden ayrılmak mümkün!
Herhangi bir sebeple 100 Altın İnsan Projesi’nden ayrılmak isteyenler, diledikleri zaman bu talebi KASDER’e ileterek projeden ayrılabilirler.

100 Altın İnsan Projesi’ne katılanların kazancı ne olacak?
Projeye katılanların en büyük kazancı; sayıları yüz bini geçen kas hastasının yaşama tutunma sevincine ortak olmalarıdır. Katılımcılar, KASDER Genel Başkanı Prof. Dr. Coşkun Özdemir’in yükünü hafifleterek, onurlu bir görevin mirasçısı olacaklardır. KASDER bundan böyle, 100 altın kalpli insanın varlığıyla yaşamını sürdürecek, hastaları onların varlığıyla sevinecek; derneğin her türlü faaliyeti bu kolektif sorumluluğun üzerinde inşa edilecektir.

Varlıklarıyla derneğe hayat verecek olan 100 altın kalpli insanın isimleri, dijital madalyona işlenerek web sitemizdeki özel alanda yayınlanacaktır.

100 Altın İnsan Projesi’ne katılmak isterseniz info@kasder.org.tr adresine elektronik posta gönderebilirsiniz.

Birlikte başarabilmek ümidiyle…