E-Posta Gönder info@kasder.org.tr
iletişime geç +90 212 663 86 86
BAĞIŞ YAP

Geleneksek Pikniğimiz 6 Haziran 2012 Tarihi’nde Gerçekleşti.

Türkiye Kas Hastalıkları Derneği tarafından düzenlenen geleneksek piknik etkinliği 6 Haziran 2012 tarihi’nde gerçekleşti.

Yaklaşık 200’ü bulan hasta ve hasta yakınının katıldığı pikniğimiz sabah saat 10.00 ile saat 15.30’da arasında Avcılar Belediyesi Gümüşpala piknik alanında organize edilmiştir.

Davetliler arasında derneğimizin kurucusu ve başkanı sayın Prof.Dr. Coşkun Özdemir ile derneğimizin yönetim kurulu üyeleri olan Turgay Koçak’ın eşi Nermin Koçak ve Cengizhan Ergül’ün annesi Ayşe Ergül katılımcı olup piknik etkinliğimize büyük destekleri olmuştur.
Ulaşım için Beşiktaş, Küçükçekmece, İsom, Başakşehir , Bakırköy belediyeleri araç desteği sunmuşlardır. Yiyecek servisini ise Beypiliç üstlenmiş olup kahvaltı ve yemek desteğinde bulunmuşlardır.

Avcılar Belediyesi Gümüşpala piknik alanı’nda sakin ve samimi bir ortamda geçen geleneksel etkinliğimize yoğun katılımcı sayısı olması bizleri mutlu etmiştir.

Başta piknik organizasyon sorumlumuz Gülüzar Resuloğlu olmak üzere, davetlilerle ilgilenen Koçak ve Ergül ailesine, giriş yardımında bulunan Avcılar Belediyesi görevlilerine, her konuda yanımızda olan Yusuf Çelik’e çok teşekkür ederiz.

Bu etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan değerli üyelerimize, misafirlerimize, bizlerden desteğini esirgemeyip ulaşım için araçlarını sunan Beşiktaş, Küçükçekmece, İsom, Başakşehir, Bakırköy Belediyeleri’ne ve yiyecek destekçimiz Beypiliç’e şükranlarımızı sunarız.