Psikolojik Destek Hizmetleri

Kas Hastaları ve Ailelerine ücretsiz yeni dönem Online Psikolojik Destek sunmaktayız.

Online Psikolojik Destek Projesi, kas hastaları ve yakınlarında tanı sonrası ortaya çıkan sorunları saptamak, bunları gidermeye ve hafifletmeye yönelik yöntem ve uygulamaları aktarmak ve danışmanlık vererek travmanın yarattığı olumsuz etkileri azaltmak amacıyla Türkiye Kas Hastalıkları Derneği tarafından uygulanan bir projedir.

Proje kapsamında kas hastası bireyler ve yakınları, gönüllü uzmanlardan online danışmanlık hizmeti almaktadır.


Genel olarak seanslar 50’şer dakikalık 10 seans olarak planlanmaktadır. On seans sonra danışmanlığın devam etme durumuna danışman ve siz katılımcıların görüşleri ve uygunluk durumları doğrultusunda karar verilmektedir. 10 seansı tamamlamak bir zorunluluk değildir. Ancak psikolojik danışmanlıktan fayda sağlanması için tam katılımı tavsiye ediyoruz.
Seans günü ve saati danışmanın ve sizin uygunluk durumunuza göre belirlenmektedir. Danışmanlık hizmetinden etkili biçimde devam edebilmesi için belirlenen seans tarihlerine uyum gösterilmesi önemlidir. Zorunlu sebeplerden seansa katılamayacaksanız bunu en az bir gün öncesinden danışmanınıza ya da bize belirtmenizi bekliyoruz.

 

*Bu proje hakkında sorularınız varsa bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.


E-posta: info@kasder.org.tr
Telefon: 0212 663 86 86