İTO’dan PROF. DR. COŞKUN ÖZDEMİR’E  ”TIP HİZMET ÖDÜLÜ”

🔖 ÖNEMLİ NOT

ÖDÜL TÖRENİ ERTELENDİ ❗️

Koronavirüsle ilgili son gelişmeler doğrultusunda İstanbul Tabip Odası’nın 14 Mart programı kapsamında kapalı salon etkinlikleri (14 Mart-Plaket Töreni ve diğerleri) ileri bir tarihe ertelendi.

Gerçekleştirileceği tarihi sizlere bildireceğiz.

 

İSTANBUL TABİP ODASI’NDAN

PROF. DR. COŞKUN ÖZDEMİR’E

”TIP HİZMET ÖDÜLÜ”

 

Türkiye’de nöromusküler hastalıklarla mücadeleyi başlatan ve KASDER’in kurucusu olan değerli hocamız Prof. Dr. Coşkun Özdemir, İstanbul Tabip Odası tarafından ”Dr. Türkan Saylan Tıp Hizmet Ödülü”ne layık görüldü.

İstanbul Tabip Odası’ndan yapılan açıklamada, ”Nöroloji biliminde kas hastalıkları gibi önemli ve karşılanmamış ihtiyaçlarla dolu bir alanın kurucusu ve eğitimcisi Coşkun Özdemir’e Türkiye’ye verdiği hizmetler nedeniyle bu ödülün verildiği” ifade edildi.

 

Ödül töreni, 14 Mart 2020 Cumartesi günü saat 11.45’de Harbiye’deki Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirilecek.

 

İstanbul Tabip Odası; mesleğinde araştırma, çalışma ve hizmetleriyle üstün niteliklere sahip hekimleri desteklemek, kamuoyuna duyurmak ve hekim topluluğunun değerbilirliğini ifade etmek amacıyla her yıl 14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri çerçevesinde Tıp Hizmet Ödülü veriyor.

 

Görseli büyütmek için tıklayınız