KASDER & YEŞİLAY İŞ BİRLİĞİNDE ”SAĞLIKLI YAŞAM EĞİTİMİ”

🟢 KASDER & YEŞİLAY EĞİTİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.
.
♻️ İlk bölümü 06 Kasım 2021 tarihinde çevrim içi olarak düzenlenen KASDER & YEŞİLAY iş birliğinde ‘’SAĞLIKLI YAŞAM” eğitiminin ikinci bölümü 14 Kasım 2021 Pazar günü tamamlandı.
.
♻️ Sağlıklı yaşam, bireyin yaşamının sürdürülmesinde, yaşam kalitesinin yükseltilmesinde ve korunmasında oldukça önemli bir yer tutar diyerek başlattığımız bu eğitimde:
.
♻️ Kas hastalıkları ve sağlıklı yaşam, beslenme, akılcı ilaç kullanımı, hijyen, kullanılan ilaçların dezenfeksiyonu, fizyoterapi, yaşanılan duygular ve bakım veren ya da evdeki diğer bireylerin duygu durumu, ruh sağlığını korumak için öneriler gibi çeşitli konularda eğitim verilmiştir.
.
♻️ Doç. Dr. Fırat Erdoğan ve Uzm. Klinik Psikolog Filiz Mega’ya verdikleri değerli bilgiler için teşekkürlerimizi sunuyor, tüm katılımcılarımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı var olun diyoruz.
.
♻️ Eğitim ücretsiz olup, ilgi duyan tüm engelli bireyler ve yakınlarına açıktı. Eğitim sonunda katılımcılarımıza “Sertifika Belgesi” mail yoluyla iletilecektir.
.
Değerli katılımcılarımız, linkten   ”Yeşilay Sağlıklı Yaşam Eğitimi Katılımcı Memnuniyet Anketi” yanıtlamanız rica olunur.
.
Bir başka eğitimde buluşmak üzere,
.