Kasder’de Sürpriz Yaş Günleri Partisi


Üyelerimizin doğum günleri dernekte sürpriz bir kutlamaya sahne oldu..
Geçtiğimiz Nisan ayında derneğimizde Nisan’da doğan üyelerimize sürpriz bir parti düzenledik..

Bir armağan olan bu çocuklarımız ve gençlerimiz bizlere karşılıksız sevgi, saygı sunuyorlar, bizlere ayna tutuyorlar. Başta anneleri olmak üzere, kendilerine derneğimiz adına sevgilerimizi sunuyoruz..

Önümüzde aylarda yine aynı organizyonlara devam edeceğiz..Birlikte daha nice güzel, huzurlu ve neşeli yaşlar geçirmek temennisiyle..

Kasder üyelerinden Hamit Keleş’in doğum günü izlenimleri:

Merhaba gönül dostları,

Ben Kasder üyelerınden Hamit Keleş, bugün hayatımın en mutlu ve en duygulu günlerimden biriydi. Müdürümüz Yusuf beyle ilk tanışmamızda Nisan ayında doğan üyelerimize sürpriz doğum günü partisi yapacağını söylediğinde güzel şeyler olacağını hissetmiştim. Yusuf bey bu anlamlı görevi verdiğinde çok sevındım ve Nisan ayında doğanları bulduk..Bundan sonra takım çalışması başladı, listenin yarısını Bilge hanım ve Yusuf bey aradı..Bu buluşmanın amacı belkide aylarca dışarı çıkmayan gönül dostlarımızı aynı çatı altında toparlamak ve bunu takım arkadaşlarımızla başarmaktan mutluyum. İçi gibi temız olan arkadaşlarımı tanımaktan çok mutluyum, iyiki varsınız, iyiki varsın KASDER.. Sıra şimdi Mayıs ayında doğanlar için yapacağımız sürprizlere, şimdiden hazır olun.. Bu ay doğan üyelerimizden Necdet Kınay, Handenur Şahin, Taha Barış Tellioğlu, Metin Altay, Fikri Özcan, İsa Amaç’a bundan sonraki yaşantılarında bir ömür boyu sağlıklı mutlu günler dilerim…

Hamit Keleş