E-Posta Gönder info@kasder.org.tr
iletişime geç +90 212 663 86 86
BAĞIŞ YAP

KASDER’in Covid-19’un Kas Hastalıkları Raporu yayında!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda ”Covid-19 Gündeminde Hasta ve Hasta Yakını İhtiyaçları Anketi” hazırlamıştık.

Anketimizin amacı; 2019 yılı sonunda başlayarak halen devam eden küresel bir salgının hasta ve hasta yakınlarının hayatlarını nasıl etkilediğini ortaya koymak ve Covid-19 salgını özelinde ise güncel durumu ve hastalarımızın yakın geleceğine etkilerini analiz etmekti.

Kas hastalarının Covid-19 küresel salgınından nasıl etkilendikleri çevrimiçi yayınlanan anket soruları aracılığıyla incelenmiştir. Hazırlanan rapor sonuçlarının, salgın sürecinde kas hastalarının ihtiyaçlarının belirlenmesine ve çalışmalarımızın önceliklendirilmesine katkı sunacağını düşünüyoruz.

Anket sonuç raporuna buradan aşabilirsiniz.

 

 

#koronayakarşınefesimolurmusun #kashastaları #nefesol #iyilikzamanı #kasder #kashastalıklarıderneği #cumhuriyetgazetesi #hurriyetgazetesi #itvhaber #siviltoplum #siviltoplumörgütü #anket #covid19anketi #covid

 

Cumhuriyet Gazetesinden Sibel Bahçetepe’ye, Hürriyet Gazetesinden KASDER eski Başkan Yardımcımız Ayşegül Domaniç Yelçe’ye, İTV Haber Recep Kenan’a anketimizi duyurup yayınlaştırılmasına katkı sağladıkları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Okumak için aşağıdaki bağlantıları tıklayabilirsiniz:

Cumhuriyet Gazetesi
Hürriyet Gazetesi
İTV Haber